В Перечині, як і по всій Україні, відчувається нестача питної води

2015-08-18

Останнім часом мешканці Перечина відчувають все більше дискомфорту, у зв’язку з відсутністю води в кранах своїх помешкань.

Особливо в літній період дана проблема значно загострюється.

У зв’язку з низьким дебітом води в свердловинах міста, водопостачання мешканцям Перечина значно погіршується і встановлюється спеціальний графік подачі води.

Обурення жителів, які залишаються практично без води – цілком зрозуміле. Адже це викликає певний дискомфорт. Проте, така ситуація складається не лише в Перечині, але й у всьому Закарпатському краї, де в період засухи колодязі та свердловини значно міліють, що призводить до певних проблем з водопостачанням. Дану проблему можливо вирішити тільки за умови зміни кліматичних умов, а саме опадів, коли колодязі почнуть наповнюватися водою.

Сподіваємось, що наші жителі віднесуться до даної ситуації з порозумінням.