Скільки мільйонів листів надіслали українці у 2010 році?

Закордонні друзі святкували з перечинцями «Slovensku veselicu»

2015-09-17

Цього року, вперше, в м.Перечин відбулося свято словацького народного мистецтва «Slovenska veselica».

На запрошення міського голови Мирослави Гуранич, до участі в святковому заході словацького народного фольклору долучилися делегації з міст-партнерів із-за кордону – м.Собранці (Словаччина) та Гміна Глогов Малопольський (Польща).

Закордонні друзі мали змогу ознайомитися з роботами народних митців краю: вишивальниць, художників , різьбярів та скуштувати смачні закарпатські страви.

Гості свята милувалися співом художніх колективів, танцями, театралізованими постановками.

Ввечері, після закінчення фестивалю, в готельно-ресторанному комплексі «Турянська долина» (конференц-зал) відбувся вечір дружби на якому було обговорено подальшу співпрацю з партнерами в плані спортивних, культурних та економічних проектів, які в подальшому стануть корисними для територіальної громади міста.

Участь в зустрічі взяли голова Перечинської РДА Віктор Олефір та заступник голови райдержадміністрації Марина Чомоляк.