Перечинська міська рада


Вітаємо!

Вітаємо Вас на сайті Перечинської міської ради! Бажаємо приємного знайомства з нашим містечкомПеречинський міський голова Гуранич М.І.

Графік прийому громадян

 • Гуранич М.І.

  міський голова

  Пн, 1000 - 1200

 • Мадяр Ю.М.

  секретар міської ради

  Ср, 1000 - 1200

 • Годована В.М.

  керуюча справами виконавчого комітету міської ради

  Чт, 1000 - 1200

Контакти

 • Телефони

  (03145) 2-20-01
  (03145) 2-19-76
  (03145) 2-19-55

 • Тел./факс

  (03145) 2-14-09

 • E-mail

  rada_perechyn@ukr.net

Адреса

 • пл. Народна №16, м. Перечин, Закарпатська область, Україна, 89200

MyCounter - Статистика Погода в Перечині

Допомога від польських побратимів з Глогова Малопольського

2015-09-17

На запрошення Перечинського міського голови Мирослави Гуранич, в рамках відзначення фестивалю «Словенска веселіца», Перечин відвідала делегація польського міста-побратима Глогов Малопольський з Польщі.

Польські друзі познайомились з визначними місцями нашого краю, взяли участь у святкуванні обласного свята словаків Закарпаття.

Міський голова Мирослава Гуранич разом з делегацією до складу якої входили рятувальники м.Глогов Малопольський відвідали своїх колег в м.Перечин, де познайомились з діяльністю перечинських пожежників, технікою та обладнанням, які перебувають на їх озброєнні.

Комендант Гмінської стражі гміни Глогов Малопольський – пан Маріан Бак, завдяки міського голови вже не перший рік перебуває в дружніх відносинах з перечинськими колегами та надає посильну допомогу рятувальникам нашого краю.

Цього року, Маріан Бак вручив рятувальникам Перечина захисні куртки, плащі та каски.

Начальник відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області Андрій Керецман та колектив ДПРЧ-1 щиро подякували польським друзям за допомогу та наголосив на подальшу плідну співпрацю з закордонними партнерами.

Цій благородній справі сприяли старший лейтенант служби цивільного захисту Юрій Юрійович Гуранич та депутата Перечинської районної ради Юрій Васильович Гуранич.