Допомога від польських побратимів з Глогова Малопольського

2015-09-17

На запрошення Перечинського міського голови Мирослави Гуранич, в рамках відзначення фестивалю «Словенска веселіца», Перечин відвідала делегація польського міста-побратима Глогов Малопольський з Польщі.

Польські друзі познайомились з визначними місцями нашого краю, взяли участь у святкуванні обласного свята словаків Закарпаття.

Міський голова Мирослава Гуранич разом з делегацією до складу якої входили рятувальники м.Глогов Малопольський відвідали своїх колег в м.Перечин, де познайомились з діяльністю перечинських пожежників, технікою та обладнанням, які перебувають на їх озброєнні.

Комендант Гмінської стражі гміни Глогов Малопольський – пан Маріан Бак, завдяки міського голови вже не перший рік перебуває в дружніх відносинах з перечинськими колегами та надає посильну допомогу рятувальникам нашого краю.

Цього року, Маріан Бак вручив рятувальникам Перечина захисні куртки, плащі та каски.

Начальник відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області Андрій Керецман та колектив ДПРЧ-1 щиро подякували польським друзям за допомогу та наголосив на подальшу плідну співпрацю з закордонними партнерами.

Цій благородній справі сприяли старший лейтенант служби цивільного захисту Юрій Юрійович Гуранич та депутата Перечинської районної ради Юрій Васильович Гуранич.