Хто зображений на банкноті номіналом 5 гривень?

Семінар для платників Перечинщини

2015-09-17

Із представниками бізнесу району розмовляли фахівці Ужгородської ОДПІ, у т.ч Перечинського відділення, а також пенсійного фонду. Зокрема, участь у семінарі взяли: в. о. начальника Ужгородської ОДПІ Василь Пацкан, заступник начальника Ужгородської ОДПІ – начальник Перечинського віддлення - Юрій Сарай, голова Перечинської РДА Віктор Олефір, начальник управління пенсійного фонду в Перечинському районі Віталій Скубенич.

Платники довідалися про особливості оподаткування пенсій, а також випадки, коли пенсія громадян обкладається податком та військовим збором.

Також, учасники семінару мали змогу дізнатися про нюанси подання повідомлення про прийняття працівників на роботу, випадки, коли таке повідомлення подавати не потрібно, а також інші питання пов’язані із цим нововведенням.

Зустріч із платниками податків завжди є плідною, приносить позитивний результат не тільки для контролюючого органу, але, передусім, для суб’єктів господарювання, які можуть вирішити нагальні питання, отримати роз’яснення законодавства від провідних спеціалістів.

Перечинське відділення Ужгородської ОДПІ