Перечинських рятувальників привітали з професійним святом

2015-09-18

17 вересня українські вогнеборці відзначають День рятівника - свято сильних і відважних людей.

З нагоди професійного свята, 18 вересня міський голова Мирослава Гуранич, голова Перечинської РДА Віктор Олефір, секретар міськради Юрій Мадяр та керуючий апаратом районної ради Владислава Рац, начальник ДПРЧ-1 Андрій Керецман та начальник Перечинського районного сектору УДСНС України в Закарпатській області Сергій Петрішка привітали працівників відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області.

Людей сильних духом, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, які цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти, міський голова Мирослава Гуранич та секретар ради Юрій Мадяр спільно вручили Подяки міської ради за зразкове виконання службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства, матеріальних та соціальних цінностей держави, за проявлену мужність під час ліквідації пожеж, прийняття активної участі суспільно-громадському житті міста:

-майору служби цивільного захисту, начальнику відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області Керецману Андрію Михайловичу.

- сержанту служби цивільного захисту, командиру відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області Віднянському Івану Івановичу.

- молодшому сержанту служби цивільного захисту, диспетчеру 1 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області Федорнак Ганні Михайлівні.

Подарунки від міської ради отримали начальник Перечинського районного сектору УДСНС України в Закарпатській області Петрішка Сергій Михайлович та ветеран служби Валько Василь Васильович.

Почесними грамотами рятувальники краю були відзначені від райдержадміністрації та районної ради.

Допомагати тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги - це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності цієї професії.