Який природний заповідник найменший за площею в Україні?

У місті відзначили День партизанської слави

2015-09-23

З метою вшанування пам`яті громадян, які боролися за свободу України у роки Другої світової війни в лавах підпільно-партизанського руху, 22 вересня 2015 міський голова Мирослава Гуранич, голова Перечинської районної державної адміністрації Віктор Олефір, голова районної ради Анатолій Перцев, керуюча справами виконкому міськради Вероніка Годована, секретар ради Юрій Мадяр керуючий апаратом райради Владислав Рац, голова Перечинської районної ради ветеранів Михайло Микович, голова районної організації Всеукраїнського об’єднання «Держава» Іван Мицька хвилиною мовчання вшанували пам`ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину та поклали квіти до обеліску на військовому кладовищі.

День партизанської слави відзначається щороку, як висловлення всенародної поваги до тих, хто боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, щохвилини ризикуючи собою та покладаючи своє власне життя за свободу країни.