До складу якої держави входила Правобережна Україна з другої половини XVII ст.?

Міський голова зустрілась з представниками Центру надання безоплатної правової допомоги

2015-09-23

18 вересня, міський голова Мирослава Гуранич зустрілась з директором Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайлом Давиденком та начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Володимиром Мацо.

Під час ділової зустрічі було проінформовано про діяльність місцевого центру, наголошено на важливості спрощення доступу жителів міста до правової допомоги та досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці і координації зусиль, спрямованих на сприяння наданню якісної первинної та вторинної безоплатної правової допомоги громаді Перечина.

З свого боку міський голова Мирослава Гуранич розповіла про особливості місцевої громади, соціально-економічне становище, демографічні та національні чинники.

(З детальною інформацією про отримання безоплатної правової допомоги можна ознайомитися за посиланням сайту zakarpattya.legalaid.gov.ua/.)