Хто є автором першої української опери «Запорожець за Дунаєм»?

Нова поетична книжка Юрія Шипа «Пора кривавих сліз»

2015-09-23

Днями, до міської ради завітав відомий поет Закарпаття Юрій Шип з презентацією своєї нової книжки «Пора кривавих сліз».

Латинська мудрість каже, що Батьківщина і свобода – найсвятіше і найдорожче на землі. Для нашого народу цей крилатий афоризм є аж до болю зрозумілим. Адже у новопреставленій книжці, віршованими рядками автор чітко описав революцію столичного Майдану, пролиття крові студентів, про «Любов Сергія Нігояна», про витязів Небесної Сотні, трагічні події на Сході України, героїзм кіборгів та інших безстрашних захисників рідної землі, про всеукраїнське чуття єдиної родини в палкій любові до рідної України й полум’яної віри в перемогу над агресором.

Книжка перегукується з найпатріотичнішими рядками Павла Тичини: «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була…» та крилатим афоризмом Івана Котляревського: «Любов к Отчизні де героїть — вража сила не устоїть, там грудь сильніша од гармат…».

Отже, книга «Пора кривавих сліз» — патріотична тривога серця, що спонукає до задумів над цінностями людського життя, які даються тільки раз, і вартостями скарбів миру та любові для кожного з нас