Святковий концерт до Дня вчителя - Перечинська міська рада

Що, в перекладі з тюркської, означає слово «козак»?

Святковий концерт до Дня вчителя

2015-10-06

2 жовтня 2015 в районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений відзначенню Дня вчителя.

Вся шкільна родина - від першокласників до одинадцятикласників - щиро дарували свої вітання вчителям району та міста під час виступу.

Освітян з професійним святом привітали міський голова Мирослава Гуранич, голова Перечинської РДА Віктор Олефір, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Владислав Цапик, керуючий апаратом районної ради Владислав Рац.

За сумлінну працю та з нагоди Дня вчителя кращих педагогів району та міста було відзначено Подяками міської та районної рад, адміністрації району та області.

Родзинками цьогорічного концерту стали неперевершені виступи від наймолодших учасників святкового концерту – учнів Перечинської ЗОШ (керівник А.Гулей), естрадно-розважальної студії «Сюрприз» (керівник І.Судакова), музичне вітання Миколи Годованого, пісня Ірини Федишин «Родина» у виконанні Тетяни Кречко, виступи дитячого зразкового ансамблю «Турянська долина» (керівник і постановник, Заслужений працівник культури І.Пастеляк), пісня «Любі вчителі» у виконанні вихованки Перечинського будинку дитячої та юнацької творчості Валерії Климець (керівник Ю.Пйоса).

Справжнім подарунком для присутніх в залі стали виступи артистів Закарпатської обласної Філармонії – Олександра Садварі, Мирослави Швах-Пекар та танцювальний колектив Закарпатського народного хору.

Із року в рік вчитель продовжує себе в своїх учнях – його думки, почуття щиро віддані дітям. Він працює на майбутнє. Образ улюбленого вчителя, доброго і вимогливого залишиться в пам’яті на все життя.