Коли утворилося Київське князівство?

Святкування Всеукраїнського дня дошкілля

2015-10-06

Дитинство… Більшість з нас вважають найщасливішою порою у житті: мультики, кіно, морозиво, атракціони, скільки розваг потрібно встигнути охопити, щоб дитина залишилася задоволеною. Розпорядок дня у кожного свій: одні виховуються виключно вдома, а інші вирушають в дитячий садок, де їх зустрічають друзі та перші вихователі.

День вихователя і всіх дошкільних працівників - свято, до якого готуються так само ретельно, як і до будь-якого іншого. І свою особливу доброту і вдячність проявляють, звичайно, діти. Адже дитячий садок для них – другий дім, в якому завжди прийдуть на допомогу, а вихователь – найвірніший і відданий друг. З ним можна і пограти, і позайматися, і погуляти, і навіть поділитися секретом.

І тому, 2 жовтня 2015 відбулося урочисте святкування Дня працівника дошкільної освіти, в якому взяли участь вихованці дитячих закладів міста «Теремок» та «Веселка», батьки та працівники установ.

З вітальним словом виступила міський голова Мирослава Гуранич. Вона привітала працівників з професійним святом та вручила подяки міської ради колективам ДНЗ «Теремок» та «Веселка». Без уваги не залишився жодний співробітник.

Цікавими, винахідливими стали виступи вихованців, які разом зі своїми вихователями підготували концертну програму.

Чудовий настрій, радість і позитивні емоції залишаться в серцях педагогів творчим натхненням та педагогічною наснагою.