Яка територія етнічних українських земель нині входить до складу Польщі?

Шановні працівники юридичної сфери!

2015-10-08

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Це свято людей, життєве кредо яких – боротися за справедливість, за ствердження Закону і Права, за честь і свободу людини.

Професія юриста здавна вважається однією з найпочесніших, але разом з тим є дуже складною і відповідальною.

Я глибоко переконана, що юристи, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадянам, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження принципів верховенства права та справедливості .

Нехай справа, якій Ви присвятили життя, приносить тільки радість та користь людям.

Вірю, що успіх та впевненість у власних рішеннях будуть супроводжувати Вас в усіх справах та починаннях, а мудрість та досвід і надалі допомагатимуть досягти професійних вершин.

Бажаю Вам щастя, здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі, утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманності і добра.

З повагою,

Перечинський міський голова