Позачергове засідання виконавчого комітету - Перечинська міська рада

Який природний заповідник найменший за площею в Україні?

Позачергове засідання виконавчого комітету

2015-10-08

7 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Перечинської міської ради.

Участь в засіданні взяли міський голова Мирослава Гуранич, керуюча справами виконавчого комітету Вероніка Годована, секретар ради Юрій Мадяр, завідуюча відділом бухгалтерського обліку та фінансової звітності Ярміла

Володимир Годований, голова правління БФ «Центр громадських ініціатив» Андрій Вишняк, спеціаліст з регуляторної політики, юрист міської ради Олена Варчук та завідуюча ДНЗ «Веселка» Тетяна Вукста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, було заслухано та обговорено декілька питань порядку денного, а саме: «Про присвоєння об’єктам містобудування поштової адреси», «Про надання пільгового кредиту», «Про призначення піклувальника», «Про затвердження титулу».

За підсумками роботи, члени виконкому прийняли відповідні рішення.