Де розміщений центр виробництва учнівських зошитів в Україні?

Шановні захисники м.Перечин!

2015-10-13

Приміть щирі вітання з нагоди відзначення свят – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні, ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Вітаємо всіх захисників із цим радісним святом і бажаємо міцного здоров`я, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою,

Перечинський міський голова