Яке місце за населенням посідає Україна у Європі?

«Сила нескорених»: перечинських військових привітали з Днем захисника України

2015-10-13

Цьогоріч, уперше День захисника України святкують 14 жовтня. На Покрову Пресвятої Богородиці українці згадують не лише козацький подвиг, а й усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину й не лише зі зброєю в руках.

Цей день – чудова нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової війни, які також воювали за свою землю, та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора. Це свято воїнів усіх силових відомств, добровольчих підрозділів, а також ветеранів та майбутніх силовиків України.

Святкова урочистість розпочалась 13 жовтня в залі засідань районної ради. Хвилиною мовчанням присутні в залі вшановували пам’ять полеглих, а кращі учні району поклали квіти до могили полеглих воїнів.

Захід розпочався під гаслом «Сила нескорених». Найщирішими вітаннями захисників вітали секретар міської ради Юрій Мадяр, керуюча справами виконкому міськради Вероніка Годована, голова Перечинської РДА Віктор Олефір, керуючий апаратом районної ради Владислав Рац.

Кращі захисники були нагороджені грамотами та відзнаками.

Із спогадами про страшні події Другої світової війни та побажаннями всім миру на землі, звернувся до присутніх ветеран Другої світової війни Михайло Іванович Микович.

Кожному захиснику України та присутнім на святі, учениці Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів власноруч сплели «Браслети нескорених» («Оберіг захисника»).

Присутніх у залі святковою програмою вітали Галина Корпанець із вихованцями Перечинської школи-інтернату, юні вокалісти Валерія Галас, Христина Сербін, Валерія Токар, учні Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку ІІ-ІІІ ступенів, колектив Перечинського РБК «Турянська тайстра», музичний колектив «Бельканто», духовики Давид І Олександр Скворцові.