Дошкільні навчальні заклади міста до роботи в осінньо-зимовий період готові

2015-11-05

21 жовтня 2015 року комісія Перечинської міської ради в складі: міського голови Мирослави Гуранич, секретаря міської ради Юрія Мадяра, керуючої справами Вероніки Годованої, депутатів міської ради Марти Закорчевної та Олесі Хропіної провела огляд дитячих дошкільних закладів «Теремок», «Веселка» з питань готовності їх до роботи в осінньо-зимовий період.

У ході огляду, комісією перевірено тепловий режим у дитячих групах та спальнях, проконтрольовано роботу операторів котелень, забезпеченість дитячих садочків паливом, котлами, іншими необхідними приладами та засобами.

В основному, дошкільні заклади міста до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені. Однак, комісія зобов’язала керівників дитячих дошкільних закладів «Теремок» та «Веселка» забезпечити виконання всіх необхідних заходів щодо дотримання санітарних норм та економного використання енергоносіїв протягом опалювального сезону 2015- 2016 рр.

У цьому році, міська рада закупила нові котли для твердого палива, які за своїми технічними якостями є більш економні та мають високий коефіцієнт корисної дії та провела роботи пов'язані з реконструкцією опалювальних систем в дошкільних закладах.

Отож, малеча в дитячих садках міста протягом осінньо-зимового періоду буде сеебе відчувати затишно і комфортно.