Хто зображений на банкноті номіналом 100 гривень?

Видача картки платника податків – найбільш популярна послуга у Перечинському відділенні Ужгородської ОДПІ

2015-10-28

Протягом січня – вересня 2015 року Перечинським відділення Ужгородської ОДПІ надано понад 7 тис. адміністративних послуг. Серед них, найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За дев`ять місяців 2015 року було надано 854 таких карток, з яких 119 – у вересні.

Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків можна в органах ДФС за місцем проживання такого платника. Завчасно подбати про реєстраційний номер облікової картки платника податків, який не досяг - 16 річного віку, можуть батьки.

Також повідомляємо, що відповідно до пункту 70.10 статті 70 Податкового кодексу України контролюючим органом на прохання фізичної особи - платника податків до паспорту можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.

Підтвердженням достовірності реєстраційного номера облікової картки платника податків є документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків, внесені будь-яким органом ДФС до паспорта громадянина України за формою встановленою Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

За матеріалами Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ