Малечі є де гратись - Перечинська міська рада

Який львівський храм був першим повернутий під час відродження УАПЦ та УГКЦ?

Малечі є де гратись

2015-11-06

Актуальною темою нашого сьогодення є благоустрій нашого міста, а особливу увагу привертають дитячі майданчики. Адже діти - наше майбутнє і є дуже важливим їх безпечна активна гра на свіжому повітрі.

Відвідуючи з дитиною, такі місця як парки, сквери – дуже приємно проводити час на облаштованих майданчиках.

Одним з таких примітних ігрових місць є «Дитяче містечко» на вулиці Жовтневій бля будинків №39, 40. Воно з’явилось на місці, вільному від зелених насаджень і гармонійно там вписалось.

Після відкриття дитячого майданчика, малеча жваво «окупувала» новеньке обладнання. Кожного дня там граються дітлахи, а матусі мають змогу відпочити на лавочці, споглядаючи за грою своїх чад.

Новенькі ігрові зони, обладнані гойдалками, пісочницями та гірками - стали місцем зібрання, відпочинку і фізичного розвитку маленьких перечинців.

Облаштування територій майданчика здійснювалось з ініціативи міського голови Мирослави Гуранич, Перечинської міської ради та депутатів – Марти Закорчевної, Олесі Хропіної, Юрія Мадяра, Ярослава Андрушека, керуючої справами виконавчого комітету Вероніки Годованої при підтримці народного депутата України Віктора Балоги.

Турбуючись про своїх дітей, про своє місто, ми турбуємось про свою країну і наше з вами майбутнє.