У місті проведено очистку потока «Доморадж» - Перечинська міська рада

Яка з перелічених річок має найбільший річний стік води?

У місті проведено очистку потока «Доморадж»

2015-11-06

На території м.Перечин завершились роботи І-етапу проекту «Реконструкція водовідвідного каналу в м.Перечин в районі Перечинського лісохімічного комбінату Закарпатської області».

Даний проект є надзвичайно важливим для нашого містечка, адже його реалізація дозволить значно покращити екологічну ситуацію та сприятиме подальшому усуненню умов щодо забруднення довкілля, що в свою чергу зніме соціальну напругу в громаді, яка склалася на даний час у зв’язку з діяльністю ТДВ «Перечинський ЛХК».

Фінансування робіт буде здійснюється наступним чином.

І етап – за рахунок субвенції обласного бюджету в сумі 595 тис.840 грн., ІІ етап – за рахунок лісохімічного комбінату.

На даний час, виконавець основних робіт ПП Скраль О.І. здійснив очистку водовідвідного каналу, який в народі називають «Смердячка» від р.Уж до ДП Дж.Д.Ф. «Сервіс ЛТД» ТзОВ «Діеффеджі».

Роботи виконані якісно і в строки визначені проектом.

Реконструкція водовідвідного каналу проводиться з метою усунення наслідків забруднення довкілля та екологічних збитків нашій громаді у зв’язку з виробничою діяльністю лісохімкомбінату.

Дотримуючись своїх зобов’язань, керівництво Перечинського ЛХК повинно завершити роботи по даному проекту за власний кошт.

Попереду виконання складних завдань по закінченні проекту в повному обсязі, тому до справи повинні залучатись всі зацікавлені особи в тому числі районна, обласна влада, контролюючі органи та свідомі громадяни міста, які мають контролювати хід робіт визначених проектно-кошторисною документацією.