Перечинська міська рада


Вітаємо!

Вітаємо Вас на сайті Перечинської міської ради! Бажаємо приємного знайомства з нашим містечкомПеречинський міський голова Гуранич М.І.

Графік прийому громадян

 • Гуранич М.І.

  міський голова

  Пн, 1000 - 1200

 • Мадяр Ю.М.

  секретар міської ради

  Ср, 1000 - 1200

 • Годована В.М.

  керуюча справами виконавчого комітету міської ради

  Чт, 1000 - 1200

Контакти

 • Телефони

  (03145) 2-20-01
  (03145) 2-19-76
  (03145) 2-19-55

 • Тел./факс

  (03145) 2-14-09

 • E-mail

  rada_perechyn@ukr.net

Адреса

 • пл. Народна №16, м. Перечин, Закарпатська область, Україна, 89200

MyCounter - Статистика Погода в Перечині

Хто є автором першої української опери «Запорожець за Дунаєм»?

У місті проведено очистку потока «Доморадж»

2015-11-06

На території м.Перечин завершились роботи І-етапу проекту «Реконструкція водовідвідного каналу в м.Перечин в районі Перечинського лісохімічного комбінату Закарпатської області».

Даний проект є надзвичайно важливим для нашого містечка, адже його реалізація дозволить значно покращити екологічну ситуацію та сприятиме подальшому усуненню умов щодо забруднення довкілля, що в свою чергу зніме соціальну напругу в громаді, яка склалася на даний час у зв’язку з діяльністю ТДВ «Перечинський ЛХК».

Фінансування робіт буде здійснюється наступним чином.

І етап – за рахунок субвенції обласного бюджету в сумі 595 тис.840 грн., ІІ етап – за рахунок лісохімічного комбінату.

На даний час, виконавець основних робіт ПП Скраль О.І. здійснив очистку водовідвідного каналу, який в народі називають «Смердячка» від р.Уж до ДП Дж.Д.Ф. «Сервіс ЛТД» ТзОВ «Діеффеджі».

Роботи виконані якісно і в строки визначені проектом.

Реконструкція водовідвідного каналу проводиться з метою усунення наслідків забруднення довкілля та екологічних збитків нашій громаді у зв’язку з виробничою діяльністю лісохімкомбінату.

Дотримуючись своїх зобов’язань, керівництво Перечинського ЛХК повинно завершити роботи по даному проекту за власний кошт.

Попереду виконання складних завдань по закінченні проекту в повному обсязі, тому до справи повинні залучатись всі зацікавлені особи в тому числі районна, обласна влада, контролюючі органи та свідомі громадяни міста, які мають контролювати хід робіт визначених проектно-кошторисною документацією.