Яка територія етнічних українських земель нині входить до складу Польщі?

Шановні перечинці!

2015-11-09

Завершується шоста каденція роботи Перечинської міської ради 2010-2015 років. Це черговий період розвитку громади м.Перечин , який для всіх нас був цікавим, важким і особливим . Це період звершень, успіхів, невдач та перемог.

Команда Перечинського міського голови Мирослави Гуранич, яка на протязі всього часу працювала злагоджено, чітко і вміло, залишає в історії нашого міста чимало нових сторінок.

Протягом цих років зроблено багато справ. Не дивлячись на різні розмови, неправдиві звинувачення, оголоси, якими багато хто намагався останнім часом скористатись, ми працювали чесно, справедливо та прозоро.

Багато зусиль було докладено, щоб змінити обличчя Перечина – проведено реконструкцію центральної частини міста, облаштовано скверик для відпочинку по вулиці Червоноармійській, дитячі майданчики на площі Народній та по вулиці Жовтневій. Збільшено кількість зелених зон в місті. Забезпечено функціонування дитячих дошкільних закладів для роботи в сучасних умовах, проведено ремонти доріг, очищення та поглиблення потоків «Вулшава», «Доморадж» та інших потічків, що завдавали чималих проблем перечинцям, які проживають на прилеглих до них територіях .

Питання благоустрою та розвитку інфраструктури районного центру, завжди було пріоритетним в діяльності міської ради. Про виконання заходів та проведених робіт, систематично інформувалось жителям на офіційній сторінці веб-сайту та інформаційному листку «Перечинська тема» .

Перечинською міською радою було запроваджено проекти щодо реконструкції частини міста в мікрорайоні автовокзалу, а саме: розпочато роботи по облаштуванню автозупинки та її території.

Вперше, в Перечині проведено аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки для будівництва та здійснення торгівлі на колишньому майданчику здійснення одноразової торгівлі, що дасть змогу повністю змінити зовнішній вигляд даної місцевості .

Нами було започатковано ряд міських традицій – святкування Дня міста, благодійні акції «Щедрий вечір, добрий вечір», «Христос Воскрес, Воістину Воскрес», новорічно-різдвяні святкування «Від Миколая до Водохрещі», турнір змагань з пляжного футболу на «Кубок мера м.Перечин», Всеперечинські толоки , в яких приймали участь працівники апарату міської ради, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та громадськість міста.

Наше місто налагодило дружні зв’язки з містами-побратимами Словаччини – м.Гуменне, м.Собранці, обец Дрієніца, Польщі – місто Глогов Малопольський, Угорщини – м. Мортф’ю. Систематично здійснювались обмінні поїздки щодо досвіду роботи між органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями, впроваджено ряд проектів щодо транскордонного співробітництва, які стали результативними і сприяли розвитку нашої громади.

Ми були відкриті для всіх і намагались допомогти кожному, шляхом надання соціальних послуг жителям м.Перечин, які опинилися у важких життєвих умовах.

Багато чого з намічених планів не вдалося зробити, довести до кінця розпочаті проекти з багатьох об’єктивних причин. Але основним кредом нашої діяльності завжди було працювати задля розвитку нашого міста та покращення добробуту його жителів.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто співпрацював з нами, надавав свою допомогу у вирішенні тих чи інших проблемних питань .

Бажаємо всім перечинцям здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку та Божого благословення.

З повагою,

Перечинський міський голова Мирослава Гуранич та міські депутати більшості: Юрій Мадяр, Марта Закорчевна, Олеся Хропіна, Ярослав Андрушек, Василь Гуранич, Анжела Герман, Надія Василиха, Іван Макар, Іван Головей, Андрій Мошак, Марія Долинська, Тарас Кирлик, Вероніка Годована, Олександр Ганчак, Михайло Чобаня, Петро Доброцький.