Який вид транспорту лідирує за пасажирообігом?

"Від Миколая - до Водохрещі"

2008-12-18

Під таким девізом у нашому місті традиційно розпочалося святкування Новорічно-Різдв’яних свят, протягом якого у Перечині відбудуться наступні міроприємства:

- запалення головної ялинки на центральній площі Перечина;

- проведення ряду новорічних ранків, вечорів у закладах освіти за окремим планом;

- проведення новорічних щедрувань в організаціях, установах, підприємствах міста 31.12.2008 року;

- зустріч Нового 2009 року біля головної ялинки о першій годині 01.01.2009 року;

- міське свято «Вертеп - 2009».

Для підготовки і проведення визначних міроприємств міська рада своїм розпорядженням зобов’язала комунальне підприємство «Комунальник», керівників закладів освіти, організацій, установ, власників торгових точок забезпечити святкове оформлення центральної площі міста та головної ялинки, святкове оформлення вітрин у торгових точках Перечина, адмінбудинках підприємств, установ, організацій та навчальних закладах, встановлення новорічних гірлянд, реклам, тощо.

18 грудня 2008 року, в переддень святкування в нашому місті престольного праздника Св. Миколая в Перечині проведено відкриття Новорічно-різдв’яних свят.

Хоча в цей день йшов дощ, але увечері, біля встановленої і прикрашеної красуні-ялинки, зібралось чимало малих і дорослих мешканців міста, які з радістю чекали появи Св. Миколая, запалення головної ялинки і солодких подарунків.

Ведучі даного дійства, щедрівники з піснями і віршами відкрили свято.

Зі словами привітань і побажань з нагоди відзначення Дня Св. Миколая до учасників свята звернулись в.о. міського голови Гуранич М.І., голова Перечинської РДА Данча М.Д.

Радості не було меж коли на площі засяяла велична ялинка, а до дітей прийшов Св. Миколай з подарунками.

Над площею залунав спів старовинної миколаївської колядки «О хто, хто Миколая любить», яку із задоволенням співали усі присутні, а Св. Миколай дарував солодкі гостинці.

Завершилось свято величним феєрверком, який подарував перечинцям приватний підприємець Євген Баєв.

Добре пам’ятаючи, що кожен з дорослих є своєрідним помічником Святого Миколая, наслідуючи найкращі людські чесноти, з добрими помислами і благочестям міська рада стала організатором казкового дня для усіх дітей дошкільного та шкільного віку міста.

Дякуючи благодітелям Миколі та Анжеліки 18 багатодітних сімей, діти-інваліди, діти з Центра матері та дитини всього 90 дітей міста отримали подарунки з солодкими ласощами.

За сприянням голови Секретаріату Президента, нашого земляка Балоги В.І. малюки дитячих садків «Теремок», «Веселка», учні освітніх закладів міста отримали солодкі подарунки, які їм разом зі Святим Миколаєм вручили в.о. міського голови М.Гуранич, голова Перечинської РДА Данча М.Д. та голова виконкому Перечинської районної організації «Єдиний центр» Чомоляк Н.В.

Цього року в центрі нашого міста розташувалась гірська красуня, зелена гостя – головна Новорічна ялинка, прикрашена гарними ялинковими іграшками та новорічними гірляндами. Особливого виду вона набирає вночі. Світячи різнобарвними вогниками вона приносить радість і захоплення усім перечинцям.

Встановленні і оформленні новорічної ялинки сприяло багато служб нашого міста.

Міська рада висловлює особливу подяку директору Перечинського держлісгоспу Анталовському В.В., спеціалісту цього підприємства Бокшан Ю.Ю., керівникам ВАТ «Перечинський ЛХК», КП «Комунальник» за привіз і встановлення Новорічної красуні.

Заступнику начальника по житлу КП «Комунальник» Долинському Т.Р., працівникам комунального підприємства Пастеляку М.В., Новаку П.П., Химичу В.М., приватному підприємцю Белей В.І., електрику Перечинського РЕМ Мондоку М.І. за святкове оформлення ялинки і всієї центральної частини міста.

Завідуючій відділом культури Перечинської РДА Пекар М.І., методистам районного будинку культури Кречко Т.Б., Білець І.О., щедрувальній групі, члену виконкому Вишняку А.М., спеціалісту І категорії – землевпоряднику міської ради Мадяр Ю.М., приватному підприємцю Гураничу Я.Ю., депутату міської ради Закорчевній М.Й. за активне сприяння та надання спонсорської допомоги у проведенні відкриття Новорічно-різдв’яних свят «Від Миколая до Водохрещі».

Хропіна О.Ю.