Про оптимізацію схеми теплопостачання на території міста

2008-12-27

Відповідно до рішення № 661 від 08.10.2008 року 20 сесії Закарпатської обласної ради 5 скликання було реорганізовано обласне комунальне підприємство «Закарпаттятеплокомуненерго», яке надавало послуги по Перечину централізоване теплопостачання населенню з подальшою передачею котелень на баланс міста.

Враховуючи різкий зріст цін на дані послуги і відсутність не тільки бюджетних коштів на утримання котелень, що розташовані на території міста , а також спеціалізованого комунального підприємства, яке в змозі їх обслуговувати, переходу 95 % квартир в багатоповерхових будинках на автономне опалення не раціонально утримувати 4 котельні для подачі тепла в житловий фонд міста, тому було прийнято рішення провести оптимізацію схеми теплопостачання на території нашого міста.

Для вирішення проблем по забезпеченні теплом багатоповерхових будинків необхідно провести реконструкцію систем опалення в багатоповерхових будинках міста.

Працівниками комунального підприємства «Комунальник» проведено велику роботу по обстеженні усіх квартир у багатоповерхівках, з метою точного визначення реконструкції систем опалення.

По результатах обстежень встановлено, що необхідно провести реконструкцію систем опалення в багатоповерхових будинках № 1 на пл.. 50 р. Жовтня, № 39, 41 по вул. Жовтневій, № 8 по вул. Гагаріна.

На виконання даних робіт сесією міської ради була прийнята цільова Програма фінансування реконструкції систем опалення в багатоповерхових будинках житлового фонду територіальної громади міста і виділенні кошти в сумі 38, 0 тис. грн. з бюджету розвитку міста.

Роботи по реконструкції систем опалення, визначені даною Програмою, було проведено протягом двох тижнів приватним підприємцямем, депутатом міської ради Пожайрибко Б.Є.

Міська рада висловлює подяку Пожайрибко Борису Євгеновичу за якісно і вчасно виконані роботи, які забезпечили теплом малозабезпечених, одиноких, лежачих хворих громадян міста, інвалідів та учасників війни, які проживають в багатоквартирних будинках міста.

Міська рада