Яка область України має спільний кордон із чотирма країнами?

З професійними святами!

2009-10-30

Шановні працівники соціальної сфери. Вітаю Вас із професійним святом. Як завжди, у першу неділю листопада вся країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена відповідальна робота, адже щодня Ви допомагаєте багатьом людям долати нелегкі життєві обставини.

На сьогодні до соціальних працівників ставляться дуже високі вимоги, але в чому б не полягала Ваша робота, пам’ятайте, основна мета Вашої діяльності – допомога людям.

Бажаю Вам подальших успіхів у праці, міцного здоров'я, добра та людяності. Працюйте на благо людей, і нехай Ваша праця приносить Вам задоволення.

х х х

Шановні працівники Державної податкової служби України! Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом. Податкова служба – це служба, що захищає інтереси держави. Від вашої праці залежить вирішення соціально-економічних завдань.

Бажаю Вам і надалі робити усе можливе для піднесення національної економіки, зростання добробуту наших краян.

Здоров'я Вам, злагоди й добробуту в родинах.

З повагою Мирослава ГУРАНИЧ