Скільки пам’ятників встановлено Тарасу Шевченку по всьому світу?

З метою розвитку транскордонного співробітництва та розширення зв’язків між органами місцевого самоврядування

2009-10-30

України та Словаччини в Закарпатській області пройшов тиждень моніторингу, який було проведено дослідницьким

центром Словацької Асоціації зовнішньої політики. Перечин – один із міст, в яких проводився моніторинг.

Минулого тижня міський голова Мирослава Гуранич провела зустріч з представником моніторингової комісії

Мартіною Ганесовою, в якій взяли участь працівники апарату міської ради О.Хропіна та С.Белей.. В ході зустрічі

було обговорено питання щодо зв’язків , які підтримує міська рада з партнерськими містами Словаччини (м.Гуменне, М.Собранце, с.Загор та ін.). З метою розвитку існуючих зв’язків та розширення нових цього року було поновлено угоди про співпрацю між партнерськими містами та укладено новий на виконання спільного проекту між містом Перечин та м.Дрєніца. П.Ганесова відмітила, що Перечин є одним з кращим з міст області, де ведеться активна співпраця з містами-побратимами і має певний досвід роботи транскордонного співробітництва з іншими країнами зарубіжжя.

Світлана Белей,

спеціаліст І категорії міської ради