Про роботу 17 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради 5 скликання

2008-12-27

05.12 2008 року відбулось 17 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради 5 скликання.

Депутатський корпус розглянув ряд запланованих питань, які стосуються діяльності апарату міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, земельні питання, інше.

Сесія заслухала звіт начальника КП «Комунальник» п. Тимка В.В. про роботу комунального підприємства «Комунальник» по підсумках фінансово-господарської діяльності та виробничої діяльності за 10 місяців 2008 року. Про стан діяльності дитячих дошкільних закладів міста з питань створення необхідних умов для виховання дітей дошкільного віку та розвитку їх здібностей перед депутатами звітувались завідуючі ДНЗ «Теремок» - Турицька М.М., ДНЗ «Веселка» - Вукста Т.Ю.

Відповідно до порядку денного на 17 пленарному засіданні 5 сесії Перечинської міської ради 5 скликання було заслухано і обговорено звіт про роботу комунального підприємства «Редакція газети «Перечинська тема» за звітній період 2008 року, звіт заступника Перечинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Долинича Ю.Ю. про виконану роботу за 11-ть місяців 2008 року, звіт керуючої справами виконкому міської ради Годованої В.М. по виконанні повноважень згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Депутати міської ради прийняли відповідні рішення по вищевказаних звітах, в яких дали оцінку роботи, вказали на недоліки і розробили заходи щодо їх усунення.

На сесії виступила секретар міської територіальної виборчої комісії Мулеса В.І., яка довела до відома депутатів рішення ТВК про дострокове припинення повноважень депутата Кравця В.В., у зв’язку з рішенням вищого органу громадської організації партії Пора.

Гостра дискусія на пленарному засіданні відбулась під час обговорення звернення мешканців мікрорайону Яслище про скасування рішення 5 сесії Перечинської міської ради 5 скликання № 192-Р від 15.08.2008 року «Про розгляд постанови Перечинського районного суду Закарпатської області» від 06.03.2007 року по справі № 2-а-39/2007, з яким виступила громадянка Крижанівська Л.Ю.

п. Крижанівська Л.Ю., спільно з гр. Погоріляком І.М., який доречі зареєструвався як член національної спілки журналістів України під псевдонімом Кузьма, огульно звинувачували депутатів міської ради у «дерибані земельної ділянки 1,5 га в урочищі «Реформа» і продажу її за 170 тис. доларів. Поведінка «новоспеченого журналіста» не відповідала нормам регламенту роботи 5 сесії, який дозволяв собі викрикувати з міста, перебивати ведучого, фотографувати, і спонукала депутатів проголосувати про залишення ним пленерного засідання сесії.

У зв’язку з проведенням судового розгляду аналогічної позовної заяви громадян – мешканців мікрорайону Яслище, сесія вирішила не розглядати дану заяву до повного вирішення справи у суді..

Крім вище наведеного сесія прийняла Регламент роботи Перечинської міської ради 5 скликання, бо регламент, прийняти на другій сесії 11.05.2006 року був скасований у судовому порядку, так що 6 сесія Перечинської міської ради 5 скликання буде скликатись у відповідності до новоприйнятого Регламенту.

Депутати активно обговорили і прийняли рішення по земельних питаннях, згідно яких надано дозволи виготовлення проектів приватизації присадибних ділянок, надання в оренду земель несільськогосподарського призначення та інше, що регулюють земельні відносини.

Прийнято ряд рішень, щодо об’єктів нерухомості комунального майна та інші.

В цілому депутати міської ради протягом 5-ти годин обговорили і прийняли 26 рішень, щодо виконання повноважень міської ради згідно чинного законодавства.

Роботі 17 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради 5 скликання передувало засідання постійних депутатських комісій, які подали н6а сесію свої висновки щодо питання включених у порядок денний.

Окремі матеріали сесії газета «Перечинська тема» друкує на свої шпальтах. З усіма рішеннями сесій мешканці міста мають змогу познайомитись у районній бібліотеці, де регулярно вони подаються апаратом міської ради.

О.Хропіна, секретар

постійної депутатської комісії

з питань депутатської етики, регламенту,

законності та правопорядку