Який найвідоміший митрополит УГКЦ початку ХХ ст.?

Про що інформували перечинці на телефонній "гарячій лінії"

2008-12-27

28 листопада цього року міська рада проводила телефонну "гарячу лінію" з метою отримання інформації від населення міста з питань роботи апарату міської ради, комунальної служби та інших напрямків життєдіяльності Перечина.

Для проведення даного заходу зібрались посадові особи міської ради, керівники комунальної служби, міські депутати.

Перший дзвінок був з квартири № 2 будинку 10 по вул.. Лермонтова Маланюк Тамари Борисівної, яка скаржилась, що протягом певного періоду в будинку не працює каналізація і її необхідно терміново ремонтувати. Відповідь на даний дзвінок подав начальник КП "Комунальник" Тимко В.В., який запевнив громадянку Маланюк, що до кінця року дану проблему буде вирішено сповна.

Ховріна Наталія Омельянівна з вулиці Борканюка просила провести освітлення та ремонт вулиці. В. о. міського голови, секретар ради М. Гуранич повідомила, що на даній вулиці проводять ремонтні роботи по відводу стічних вод, а потім буде проведений ремонт дороги. Щодо освітлення вулиці, то його провести на даний час неможливо із-за відсутності ліній електропередач.

Цілий ряд питань, що потребують негайного вирішення, було піднято жителькою вулиці Духновича Закорчевною М.Ю., це і очищення колодязів, липневих каналізацій вздовж вулиці, ремонт дороги, очищення і поглиблення потоку "Вулшава", будівництво каналізаційних мереж на даній вулиці. Почувши, що на гарячій телефонній лінії присутній начальник КП "Комунальник" Тимко В.В. п. Закорчевна запропонувала цілий ряд спільних заходів комунального підприємства і окремих жителів вулиці по відведенні стічних вод, які під час дощових опадів спричинюють багато проблем дворогосподарства, псують дорогу.

Мешканка багатоповерхового будинку № 41 по вул.. Жовтневій Соколюк М.С. просила допомогти у приведенні в порядок систем каналізаційних мереж в цьому будинку, заміни труб.

Мешканець міста Юрій обурювався, що протягом декілька років не відповідає санітарним нормам і правилам благоустрою прилегла територія зі сторони вулиці Духновича, біля ТЦ "Кантіна". Він повідомив, що власник цього торгового закладу, каналізаційні стоки провів у потік "Вулшава" і нечистоти стікають по вулиці. Пропонував міській раді, спільно з райСЕС прийняти невідкладні міри, щодо порушників санітарних норм.

Надію Заперевальну з мікрорайону Посьолок цікавило чому не працює кінотеатр і хто дав дозвіл відкрити ще один центр ігрових автоматів, яких і так багато в Перечині.

Серед дзвінків, які лунали у міській раді, був і від Марії Вишневської з вул.. Лермонтова, яка подякувала в.о. міського голови, секретарю ради Гуранич М.І. про проведення реконструкції центральної частини міста, що докорінно змінила площу Народну на кращу.

Щиру подяку висловили по телефону і молоді мами, які із задоволенням проводять прогулянки своїх малят на реконструйованій площі.

Чіліпка Наталія від імені жителів мікрорайону Поташня просила вирішити проблему центрального водопостачання, так-як на вулицях Жовтнева, Чкалова, Партизанська відсутній міський водогін і багато мешканців цих вулиць мають проблеми з питною водою.

З моменту проведення "гарячої телефонної лінії" пройшов певний час, міська рада активно приступила до вирішення проблем, викладених у дзвінках заявників.

На сьогоднішній день проведено ямочний ремонт вулиці Духновича, відвод стічних вод по вул.. Бор канюка. Проводяться роботи по ремонту каналізаційних систем будинку № 41 по вулиці Жовтневій та інші роботи.

Вдосконалюючи форми роботи місцевого самоврядування, сприяючи розв’язанню проблем місцевого значення Перечинська міська рада і надалі буде проводити "телефонні гарячі лінії", зустрічі посадових осіб міської ради, депутатів, членів виконкому з жителями міста, зборів громадян по місцю проживання, громадські слухання та інші заходи, що уособлюють прозорість дій влади.

Міська рада